CO JE NOVÉHO NA WEBU

Pro ty, co si pravidelně neprohlížejí všechny stránky a rubriky máme malé upozornění. Budete-li mít zajem, můžete na stránce LÉČBA ROZŠTĚPU najít informace pro vašeho pediatra. Pokud máte před sebou operaci rtu nebo se zajímáte, jak to bude s masážemi patra, můžete se podívat na stránku PÉČE O DÍTĚ – masáže rtu a patra.

V rubrice PŘÍBĚHY najdete nový příběh paní Kamily Matoušek aneb štěstíčko se na nás usmálo. Brzy si budete moci v této rubrice příběhů přečíst další od paní Veroniky. Oběma maminkám srdečně děkujeme!!

Podělte se i vy s námi o své zkušensoti s rozštěpem, napište ostatním jak a jeslti vám rozštěp změnil život. Rádi váš příběh zveřejníme. Stejně tak uvítáme fotky do naší fotogalerie, která se postupně díky vám rozrůstá 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “CO JE NOVÉHO NA WEBU

  1. Dnes přibyl do seriálu „Vánoční tradice“ další článek. Tentokrát jsou to osalvy svátku sv. Lucie, která noci upie, ale dne nepřidá. Tato tradice u nás již téměř vymizela, ale v severských zemích je stále živá. Jak u nás taková tradiční oslava svátku sv. Lucie probíhala, si můžete přečíst v rubrice Co nás zujalo.

Napsat komentář