POMÁHAJÍ NÁM

Chtěli bychom Vám moc děkovat za Vaši podporu a za Vaše finanční příspěvky na projekty neziskové organizace Šťastný úsměv, z. s. . 

I díky Vám se podařilo uskutečnit naše projekty. Díky Vaší pomoci jsme mohli vydat omalovánky Příběh lva Lippyho, realizovat novou hernu pro děti v nemocnici, uskutečnit výstavy fotografií i přátelské setkání. Světlo světa spatřila i naše kniha pro děti předškolního a mladšího školního věku Můj svět s kamarády a kniha pro mládež Návrat z minulosti. Připravujeme další stolní kalendář, vybavili jsme čekárnu rozštěpového centra, děti narozené s rozštěpem od nás, díky vaší pomoci, mohou dostat ke startu do života uvítací balíček…

Věřte, že Vaše podpora napomohla k osvětě. Přispěli jste tak k širšímu povědomí o rozštěpu obličeje, který není jen kosmetickou záležitostí, ale také není důvodem k zoufalství.

Chtěli byste přispět spolku Šťastný úsměv, z. s. na nové projekty? http://stastny-usmev.cz/aktualni-projekty/ Každý rok se narodí 150 – 180 dětí s různou formou rozštěpu obličeje. Pomozme jim projít léčbou s úsměvem. Děkujeme Vám, že spolu s námi pomáháte darovat šťastný úsměv. http://stastny-usmev.cz/jak-mohu-pomoci/ .