Společnost SIEMENS pro šťastný úsměv dětí s rozštěpem

S velikou radostí Vám oznamujeme, že společnost Siemens podpoří finančním darem aktivity našeho občanského sdružení. Odštěpný závod Busbar Trunking Systems v Mohelnici vyhověl naší žádosti o grant ve výši 20 000Kč. Peníze poputují na zorganizování přátelského setkání rodin ve Vizovicích, které se koná od 27. do 29.září. (více ZDE)

Díky tomuto štědrému daru budeme moci plně či alespoň z větší části uhradit ubytování a stravu všem zúčastněným dětem s rozštěpem.

Tímto bychom rádi ještě jednou poděkovali tomuto závodu a celé společnosti Siemens za velkorysost a podporu rodin dětí s rozštěpem. 

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Busbar Trunking Systems , jehož výrobní hala byla vybudován v roce 2005 v areálu společnosti Siemens v Mohelnice, se soustředí na výrobu přípojnicových systémů. Samostatný odštěpný závod vznikl v říjnu 2010 fúzí se společností Siemens, s.r.o. a v současnosti zaměstnává přibližně 200 zaměstnanců v technologicky vyspělých prostorách moderně vybavené budovy.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u “Společnost SIEMENS pro šťastný úsměv dětí s rozštěpem

Napsat komentář