II. Česko – Slovenské setkání rodin dětí s rozštěpy pořádané Občanským sdružením Šťastný úsměv

Milí přátelé,

Srdečně vás zveme na druhý ročník našeho přátelského sekání ve Vizovicích!!!

Cena za ubytování se téměř nezměnila, u dospělých zůstává stejná jako v loňském roce a u dětí se zvýšila o 5 Kč. Dospělá osoba 455 Kč/den s plnou penzí + 14 Kč poplatek MÚ a děti budou platit 395 Kč/den s plnou penzí. Děti s rozštěpovou vadou mají díky štědrému daru společnosti Siemens pobyt hrazený Občanským sdružením Šťastný úsměv.

Setkání začíná v pátek 27.září, kdy příjezd účastníků plánujeme před obědem a ukončení bude v neděli 29.září dopoledne. Pro zájemce bude možno pobyt prodloužit už od čtvrtka 26.9. Program setkání zatím připravujeme.
Závazné přihlášky na toto setkání můžete posílat už dnes na adresu l.hornofova@stastny-usmev.cz. Do přihlášky upřesněte počet dospělých a dětí. U dětí, prosím, uveďte věk a jméno, ať si můžeme připravit předem diplomy :-). (Přihlašování probíhá bez formulářů, pouze všechny potřebné údaje uveďte do mailu.)

I letošní ročník bychom chtěli pojmout jako Přátelské mezinárodní setkání rodin rozštěpových dětí a jsou na něm tedy vítáni všichni, bez rozdílu toho, kde se kdo léčí. Proto i přednášku, pokud se nám podaří ji zajistit, plánujeme tak, aby byla zajímavá pro všechny. Fotky a video z naší loňské akce najdete zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář