ÚSPĚŠNÉ ADVENTNÍ DÁRKOVÁNÍ

Tradiční Dárkování pro Šťastný úsměv ve Znojmě dopadlo nad očekávání úspěšně!

Mimořádná návštěvnost akce, kterou jako hlavní organizátorka perfektně připravila Iveta Hlobilová, přispěla k našemu přání – Aby každý věděl, co je to rozštěp – velkým dílem. Ve Znojmě se Šťastnému úsměvu určitě podařilo vstoupit do povědomí!

Úžasný příspěvek do naší kasičky ve výši bezmála 10 tisíc Kč (ještě přijdou na účet skoro 3 tisíce) je zásluhou našich skvělých členek Dany Voráčové a Zuzany Veverkové, které si náš stánek na znojemském Dárkování vzaly na starost. Poděkování patří všem dalším dámám, které ochotně vyráběly dárečky – Stanislavě Skoupé, Monice Novotné, Anně Tesařové, Elišce Windové a všem dalším.

Velké poděkování patří sklářům z Florinovy huti, kteří na Dárkování předvedli své umění a umožnili si sklářské řemeslo vyzkoušet i návštěvníkům. To vše udělali pro náš Šťastný úsměv pouze za materiální náklady (10000,- Kč) bez nároku na odměnu!

Velký dík patří společnosti E-ON, která si vyúčtovala pouze spotřebovanou elektřinu a nezapočítala si náklady za zapojení. Jak jste mohli zaregistrovat na našem transparentním účtu, přispěla nám tato společnost právě proto, aby program Dárkování zpestřili skláři částkou 3000,- Kč.

Další příspěvek na účast sklářů věnovala společnost S-A-S spol. s.r.o.ve výši 3000,-  a brzy očekáváme ještě dalších 6000,- od společnosti Excalibur. Velmi děkujeme!

Po obdržení zbývajích částek na náš transparentní účet můžeme spočítat i finanční úspěch této akce. Věříme, že návštěvníky v adventním čase dobře pobavila a jistě i potěšila koupí dárků pro své blízké.

Děkujeme všem, kteří na Dárkování přišli, všem, kteří se do akce zapojili, dětské cimbálovce ze ZŠ Mládeže ve Znojmě, všem sponzorům i drobným dárcům, našim členkám …, děkujeme hlavní organizátorce Ivetě Hlobilové!

Děkujeme, protože společně toho opravdu dokážeme víc!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář