Úspěch z Vyškova

Zdravím všechny příznivce Šťastného  Úsměvu v roce 2014, mám pro Vás přehled z Vánočních trhů, které proběhly na konci roku ve Vyškově na náměstí.
Jak už to bývá, teď je počasí deštivé a teploty jsou nad nulou , ale v době konání trhů byl  silný výtr a teploty pod nulou. Holky z MC Radost se zahřívaly medovinou a patří jim velké poděkování, protože prodaly naše výrobky za krásných 2530,- Kč. Jen mě mrzelo, že baner kvůli větru nebyl vystaven a na umístění kasičky nebylo povolení. Nevadí, na výrobcích byly kartičky s informacemi o ŠÚ a  díky tomu si myslím, že lidé se o rozštěpech něco dozvěděli.
Výrobky ŠÚ se líbily i maminkám  z MC Radost  a ještě před začátkem trhů si je zakoupily  a tato částka činí 520,- Kč. Takže si myslím, že úspěch to byl i když malý. K těmto částkám přispěla svým nákupem za 100,- Kč i Zuzka Veverková. Všechny tyto částky poputují na konto ŠÚ, celkem 3150,- Kč.

Přeji všem krásný start do nového roku

Z Vyškova Stáňa Skoupá

Já bych jen za Šťastný úsměv doplnila, že úspěch nebyl malý, ale velký! Pomohl s osvětou o rozštěpové vadě obličeje ve Vyškově a navíc příspěvek na náš účet je opravdu krásných 3150,- Kč! Posíláme poděkování do Mateřského centra Radost z Vyškova!!!

Za Šťastný úsměv Martina Kolísková

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář