SOUTĚŽ!!!

ŠŤASTNÝ ÚSMĚV NA JAŘE

Milí přátelé, máme pro vás novou fotografickou soutěž, kterou vyhlašujeme společně s redakcí časopisu Babybook a firmou Farlin.

Zasílejte nám fotky vašich dětí s jarní tématikou a my vyhlásíme 1.června tři vítěze, kteří získají od firmy Farlin úžasný hrníček pro děti nebo knihu!!!

Pravidla soutěže: Vzhledem k tomu, že soutěž vznikla na základě nabídky časopisu Babybook a firmy Farlin jako podpora pro děti narozené s rozštěpem obličeje, budou do soutěže zařazeny pouze tyto děti.

Vyhlašujeme dvě kategorie: 0 – 3 roky – tyto děti mohou získat hrníček od firmy Farlin a katgorii starší od 4let. Starší děti, které by hrníček asi nepotěšil, mohou získat knihu!!!

Fotografie bude zveřeněna na našem FB profilu ŠŤASTNÉHO ÚSMĚVU. Zvítězí první tři fotografie s největším počtem liků (líbí se mi).

Vaše fotografie zasílejte, prosím, na adresu l.hornofova@seznam.cz, do mailu napište jméno a věk dítěte, druh rozštěpu a kde dítě se léčí. NEVKLÁDEJTE PŘÍMO NA FB PROFIL, protože fotografie budou v samostatném albu!!! Ke každé nové fotografii připíšeme malý komentář, věk a jméno dítěte a kde se léčí, plus odkaz na webové stránky občanských sdružení, která jednotlivá pracoviště podporují.

Přejeme vám všem krásné jaro, děkujem sponzorům a těšíme se na krásné fotky vašich dětí 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář