SOUTĚŽ HAPPY SMILE

Víte, že Olomouc, sídlo našeho občanského sdružení, je také šťastné? Už jste viděli toto video? (ZDE) Že Vás roztančilo? Nás taky. A navíc nás inspirovalo k této soutěži.

PODĚLTE SE S NÁMI O SVOJI RADOST. UKAŽTE, ŽE I S ROZŠTĚPEM MŮŽE BÝT ÚSMĚV OPRAVDU ŠŤASTNÝ.

Každý zúčastněný dostane dárek od rádia Haná a 4 vítězná videa přinesou svým autorům poukaz ve výši 500Kč na nákup v hračkářství Mihaj.

Jak na to?

Natočte krátké, zhruba půlminutové, roztančené video na písničku Happy od Pharella Williamse. Video poté sdílejte na facebookovém profilu OS Šťastný úsměv. Následně ho zašlete pomocí např. www.uschovna.cz na náš e-mail (info@stastny-usmev.cz) spolu s názvem Vašeho videa. Připojte i Vaše jméno a adresu, abychom Vám mohli zaslat dárek.

Kdo se může zúčastnit?

Děti od 0 do 15 let, které se narodily s rozštěpem obličeje. Těm nejmenším můžou samozřejmě pomoci i rodiče.

Kdy se soutěž koná?

Od tohoto okamžiku až do  30.6. 2014 nám můžete zasílat svoje videa. Pro ty nejrychlejší máme krásný dárek od rádia Haná – kožené pouzdro na mobil. Tak si pospěšte 🙂

Jak se vybere vítěz?

Prvního vítěze vyberou ostatní v hlasování pomocí „lajků“. Druhého vítěze určí tým Rádia Haná, třetího Ráj hraček Mihaj a posledního vítěze určí výbor našeho sdružení. Všichni 4 vítězní soutěžící obdrží poukaz na nákup hraček v hodnotě 500Kč dle vlastního výběru. Výhru je možné si vybrat osobně v některé z poboček obchodu nebo pomocí internetového obchodu http://hracky-olomouc.cz/ . 

Z Vašich výtvorů následně vytvoříme jedno roztančené video pro (Š)šťastný úsměv všech. Připojte se s námi k projektu přinášející radost!

Chcete se dozvědět více? Pište na ar.dvorakova@stastny-usmev.cz

Těšíme se.

Partnery soutěže jsou:

Rádio Haná

Ráj hraček Mihaj

Olomoucký Deník

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář