Průvodce léčbou rozštěpů putuje do porodnic

Vážení přátelé,

jak už jsme nedávno s vděkem a nadšením komentovali rozrůstající se řadu našich podporovatelů, rádi bychom Vám nyní představili jednoho z nich. Jedná se o firmu DN Formed. Společnost DN FORMED Brno s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na dodávky zboží a služeb pro zdravotnictví, lázeňství, laboratoře, ústavy sociální péče a fitness centra. Firma je také obchodním zástupcem společnosti Medela, která se specializuje na pomůcky k podpoře kojení. Mnohé maminky využívají především odsavačky mateřského mléka či třeba speciální Habermanovu lahvičku pro děti s rozštěpem.

Spolupráce s firmou DN Formed započala začátkem minulého roku, kdy proběhlo i velice příjemné a hlavně přínosné setkání s paní Mgr. Janou Křemenovou, laktační poradkyní a obchodní zástupkyní pro Mateřský program Medela na Moravě.

O účasti paní Pokorné, coby zástupkyně Šťastného úsměvu, na konferenci o kojení jsme Vás již informovali. Nyní bychom rádi předali informace o cestě našeho průvodce léčbou Pro tvůj šťastný úsměv.

Průvodce léčbou od narození do dospělostiDíky paní Křemenové a jejím kolegyním se tato publikace a další informační materiály v současné době dostávají přímo k rukám laktačních poradkyň v jednotlivých porodnicích po celé ČR. Nejenže tedy naše sdružení ušetří náklady spojené s poštovným, navíc jsou tyto knihy předávány osobně a nehrozí tak, že se nedostanou ke správným osobám.

Společnosti DN Formed a úžasným ženám z mateřského programu Medela tímto velice děkujeme a jsme rádi, že na knihy je z porodnic velmi pozitivní ohlas.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář