Vývoj plyšáka Lippyho

Včera zástupkyně Šťastného úsměvu navštívila firmu NOE na výrobu netradičníchvýrobky firmy Noe textilních hraček, které jsou nejen esteticky zajímavé, ale mají i hodnotu didaktickou. Firma tedy vyrábí maňásky, prstové maňásky, logopedické i pro neslyšící, pohádkové čepičky pro děti, hračky pro kojence a mnoho dalšího. Víte, že třeba medvídek Kuky pochází z dílny firmy NOE?

výrobky firmy NoePrávě vysoká kvalita zaručená certifikáty, esteticky vydařené výrobky vhodné i pro malé děti vyráběné touto firmou, byly rozhodujícím momentem při výběru výrobce našeho Lippyho pro děti do nemocnice.

Lvíček v prodejní verzi na vánočních trzích v OlomouciZačínáme vývojem

Při velmi příjemném osobním jednání s manželi Beckertovými bylo domluveno vyvzorkování dvou barevných verzí maňáska lvíčka, kterého firma vyrábí, se zachováním jeho základní podoby. Jedinou odlišností bude čumáček ve tvaru červeného srdíčka, jako má náš Lippy ve znaku. V dílně mu také vytvoří pooperační jizvičku na jeho čumáčku. To aby se maminkám a tatínkům lépe dětem vysvětlovalo, proč Výrobky firmy Noeoperaci musí podstoupit…

Dále byla domluvena možnost všití malé informační cedulky s naším logem.

A kdy se prototypů Lippyho dočkáme? Nejpozději začátkem ledna. A určitě vás budeme informovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář