Plyšový lvíček Lippíček

Plyšový maňásek Lippy – lví král dětí s rozštěpem je od dubna 2015 k dispozici všem dětem, které se narodily s rozštěpem obličeje.

Vzpomínáte si na poslední operaci vašeho maličkého? Dlouhé hodiny v jednom Seznamte se :) Toto je Lippy :)nemocničním pokoji, „bebínko“ bolí a vy celý den vymýšlíte nějakou zábavu pro svého drobečka, abyste mu ukrátili čas na lůžku, a v duchu si brbláte, že jste sebou nevzali nějakou novou, neokoukanou hračku, se kterou by se dítko zabavilo…
S plyšovým lvíčkem Lippym si nyní užijete spoustu legrace. Lippy totiž není jen obyčejný plyšáček, ale úžasný maňásek, který vašimi ústy poví maličkému pacientovi pohádku, vysvětlí mu, proč má také na rtíku jizvičku nebo si můžete spolu házet třeba molitanovým míčkem. S Lippym prostě nikdy není nuda.

Vyrobila ho pro nás firma NOE z Lipníku nad Bečvou. Děkujeme manželům Beckertovým za skvělou spolupráci.

Jak můžete pro děti plyšového Lippyho z Lipníku získat?

O lvíčka si můžete napsat paní Lucii Hornofové (l.hornofova@stastny-usmev.cz), která jejich distribuci zajišťuje.

PODMÍNKY PRO ZASLÁNÍ PLYŠOVÉHO LVÍČKA LIPPYHO:

  • Lippy se vám líbí a vaše holčička nebo chlapeček brzy podstoupí operaci rozštěpové vady obličeje, zákrok v narkóze, který souvisí s léčbou rozštěpu, bojí se kontroly u lékaře v rozštěpovém centru nebo se nudí při dlouhém cestování do centra a pak při čekání před ordinací?

Pro děti mladší 15 let, které se narodily s rozštěpem jsou lvíčci zdarma. Úhrada poštovného činí 129,- Kč, ale je jen na vás, zda-li poštovné uhradíte a podpoříte tak naše aktivity. Nově zasíláme lvíčky i dětem s rozštěpem na Slovensko. Poštovné v totmo případě činí 9 EUR. Po uhrazení poštovného bude lvíček odeslán na uvedenou adresu.

  • Také byste rádi lvíčka svému „odrostlému“ dítěti s rozštěpem obličeje pořídili?

Samozřejmě je to možné, ale protože projekt je směřován pouze pro děti mladší 15 let, je nutné, abyste uhradili částku 300,- Kč a poštovné ve výši 129,- Kč. Částka z větší části pokryje výrobní náklady a bude tak možné nechat vyrobit „náhradníka“.

  • Nadchli jste se pro náš projekt a chcete lvíčka s jizvičkou pořídit svému dítěti, i když rozštěp obličeje nemá?

Poprosíme vás o uhrazení částky 399,- Kč s 129,- Kč za poštovné. Tato částka pokryje celé výrobní náklady a poštovné.

Lippíci už čekají na děti :) Kam je potřeba požadovanou částku uhradit?

Částku dle pokynů výše uhraďte na transparentní účet Šťastného úsměvu, který je zřízen u FIO banky, a.s. Připsání částky na účet můžete sledovat ZDE

číslo účtu: 2600359139/2010

Do zprávy pro příjemce uveďte PLATBA LIPPYHO

Více informací k platbě naleznete ZDE

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář