Děkujeme za podporu

Velice si vážíme podpory všech našich sympatizantů za dary, díky nimž můžeme realizovat projekty, které jsme si vytýčili. Stěžejními projekty letošního roku je vydání logopedické příručky Mami, tati – procvičujte se mnou, o jejíž cestě k vydání jsme vás informovali minule, dotisk informačního průvodce léčbou rozštěpových vad obličeje Pro tvůj šťastný úsměv, IV. ročník Přátelského setkání, předávání plyšáka Lippyho dětem do nemocnice a vydání leporela Příběh lva Lippyho pro naše nejmenší. Důležitým a jistě prospěšným počinem bylo i předání profesionální odsávačky mateřského mléka na oddělení 48 v Dětské nemocnici.

Tentokrát bychom chtěli velké poděkování poslat paní Petře Holeksové za finanční dar, který využijeme na dotisk průvodce léčbou, stejně jako hodnorář za příspěvek v časopisu Překvapení, který na konci minulého roku vyšel díky iniciativě paní Lucie Urgošíkové. Tímto jí posíláme poděkování i za pomoc s osvětou.

O tom, jak jsou finanční prostředky Šťastného úsměvu využívány, se můžete informovat na transparentním účtu, který je k nahlédnutí přísnupný každému.

Děkujeme za to, že pomáháte dětem s rozštěpem obličeje projít léčbou s úsměvem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář