LETÁČEK

Vážení přátelé Šťatného úsměvu,

Představujeme vám náš nový letáček, který bude určen především pro dorobné dárce, které oslovíme při různých akcích, jako naše poděkování a stručná informace o naší neziskové organizaci. Na letáčku dárci najdou i odkaz na naše stránky, kde se každý může o rozštěpech obličeje dozvědět vše, co ho zajímá.

Za grafickou podobu letáčku velmi děkujeme panu Petrovi Skovajsovi, který ji pro nás připravil bez nároku na finanční odměnu, stejně jako pro nás převedl do elektronické podoby návrh našeho loga – lvíčka Lippyho. Grafické zpracování letáčku vychází z našeho banneru, který nás na všechny akce bude také doprovázet.

Protože letáček má zatím pouze podobu elektronickou, hledáme vstřícného tiskaře, který by nás mohl podpořit a letáček nám sponzorsky nebo alespoň se slevou vytisknout. Potřebovali bychom na nejbližší akci alespoň 200ks formátu A5. Určitě by byl dostačující papír s nižší gramáží, nejlépe v lesku. Mate-li mezi svými přáteli nebo známými tiskaře, prosíme, zkuste ho oslovit a pomoci nám tak s informovaností o rozštěpech.

Děkujeme za to, že nám pomáháte!

Bližší informace mkoliskova@gmail.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář