Soutěž o výlet do Prahy

Blíží se Vánoce a k těm neodmyslitelně patří dárky. Také pro Vás jeden máme. Respektive pro 2 osoby. Jak můžete tento dárek získat?

V novém roce nás čeká nový projekt. Jedná se o fotoknihu dětí a dospělých s rozštěpem obličeje. Tato umělecká brožura bude obsahovat fotografie od známé české fotografky Lenky Hatašové a medailonek zhruba 12 osob různého věku. Součástí projektu bude i putovní výstava fotopláten a informačních bannerů.

Cílem projektu je nastávajícím rodičům otevřeně, upřímně a snad i co nejobjektivněji vyznat osobní postoje a zkušenosti s rozštěpem obličeje. Cílem projektu je ukázat, do jaké míry rozštěp může ovlivnit život, a že i s ním lze prožít plnohodnotný život.

A právě pro tuto publikaci hledáme název. Pomůžete nám? Pokud odpovíte na anketní odtázky a přidáte i svůj návrh názvu, můžete soutěžit o ubytování pro 2 osoby v překrásném hotelu Wenceslas square hotel přímo na Václavském náměstí. Termín ubytování je ze soboty 6. února na neděli 7. února.

Podmínky soutěže: 

Soutěže se může zúčastnit rodič/prarodič/zákonný zástupce dítěte s rozštěpem či osoba starší 15 let, která se také narodila s rozštěpem obličeje.
Soutěž probíhá od této chvíle až do 6.12. 2015 do půlnoci.

Výherce bude vylosován následující den a bude o výhře informován zasláním emailu na uvedenou emailovou adresu. Za jedno dítě smí soutěžit pouze jedna osoba. Pokud náš tým vybere z Vašich návrhů název fotoknihy, autor tohoto návrhu bude též odměněn drobným darem dle dohody (s ohledem na věk výherce).

Elektronický anketní lístek naleznete ZDE.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář