Rozhýbej svůj jazýček

Vážení rodiče dětí rozštěpovou vadou obličeje,

nabízíme vám možnost zakoupení deskové logopedické hry ROZHÝBEJ SVŮJ JAZÝČEK za zvýhodněnou cenu 550,- Kč, která bude platit i po ukončení momentálně probíhající akce 1+1 zdarma.

Rozhýbej svůj jazýček aneb logopedie hrou je společenská desková hra určena nejen pro děti, které mají nesprávnou výslovnost nebo méně mluví, ale hlavně pro ty, které chtějí těmto vadám předejít.

Základem hry je motivací rozhýbat jazýček a následně procvičit výslovnost jednotlivých hlásek přes slabiky, slova až po celé věty. Na procvičování jsou všechny hlásky, u kterých je hned uveden správný postup výslovnosti. Pravidla jsou nastavena tak, že dítě zopakuje všechny slabiky, slova i věty.

Dopřejte svým dětem zábavnou a hlavně praktickou hru, která je nadchne nejen svými obrázky. Budou ji hrát s radostí, aniž by si uvědomily, že se vlastně učí.

Nabízenou hru najdete na webu LOGOPEDIE HROU.CZ. Bližší informace k objednání se slevou si můžete vyžádat na e-mailu Šťastného úsměvu: info@stastny-usmev.cz

Děkujeme autorce této logopedické pomůcky paní Šufajzlové za podporu. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář