ZLEPŠEME PROSTŘEDÍ DĚTEM V NEMOCNICI

Blíží se konec roku a my bychom pomalu měli začít bilancovat, co se nám za Berkovauplynulý rok povedlo, co ne, co bychom mohli zlepšit …

Na vzpomínání a hodnocení však ještě není čas. Připravujeme totiž další projekt.

Nedávný pobyt našich dvou členek v Rozštěpovém centru FN USA, kde doprovázely své děti k operaci, nás utvrdil v přesvědčení, že po dvakrát nevydařené snaze o získání grantu na zlepšení podmínek dětí při hospitalizaci, musíme využít „vlastních“ zdrojů a pustit se do práce.

Co bychom chtěli v nemocnici pro děti zlepšit?

Hernu na oddělení plastické chirurgie. Je v nevyhovujícím stavu. Nábytek ze 60.let minulého století, rozpadající se židličky, vysloužilé hračky atd. Jsme přesvědčeni, že děti si Berkovazaslouží pěkné, útulné prostředí.

Pomůžete nám?

Rádi bychom oslovili bytového architekta nebo studenty architektury s prosbou o pomoc s vytvořením pěkného funkčně dobře využitého místa. Víte o někom, kdo měl chuť pomoci?

Nedílnou součástí projektu je samozřejmě finanční zabezpečení. Předběžný odhad je asi 30 maximálně 40 tisíc Kč. Ten by se upřesnil dle návrhu. Zatím jsme k tomuto účelu vyčlenili dary od paní Němcové – 5000,- Kč, paní JUDr. Dufkové – 3000,- Kč, pana Zemana 4000,- Kč a paní Szabóové 1000,- Kč. Celkem tedy máme do začátku 13. tisíc Hezký začátek, souhlasíte? 🙂 Dáme do kupy zbytek?

BerkovaDěkujeme, že nám pomůžete DAROVAT ŠŤASTNÝ ÚSMĚV DĚTEM

Berkova

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář