Vánoční dárek

Díky sponzorům a dárcům mohl Šťastný úsměv přinést vánoční dárek do rozštěpového

Původní vybavení čekárny – prosinec 2010

centra Kliniky plastické chirurgie při FN USA v Brně. Podařilo se nám jím splnit přání mnoha dětí, které čekají na kontrolu v rozštěpové poradně. Starý nábytek v čekárně si pamatovali ještě naši dospělí členové a evidentně již dosloužil. Přišel tedy čas na jeho výměnu.

Jak se nám to podařilo můžete se svými dětmi posoudit při první návštěvě „Berkovky“. Vy ostatní, kteří navštěvujete jiné pracoviště, se na novou čekárnu podívejte alespoň na fotografiích.

Děkuji Lucii Hornofové, která zajistila výběr a nákup nového nábytku a pracovníkům kliniky, kteří se o jeho výměnu postarali.

Původní vybavení čekárny – prosinec 2010

Nezbývá než si přát, aby nábytek dětem dlouho a dobře sloužil a nové hračky jim čas čekání příjemně zkrátily.

Dovolím si krátkou osobní vzpomínku na konec roku 2010. V té době jsem začala ve sdružení aktivně působit. Já a tehdejší předsedkyně … Přála jsem si právě tuto čekárnu, kde jsem s dcerou často pobývala, přebudovat, zmodernizovat. Šťastný úsměv byl v tu dobu organizace bez prostředků, bez členů atd. Hledala jsem poprvé v životě sponzora, zkoušela dotační projekt. Nevyšlo mi to. Mezi tím se ale událo spoustu změn, hodně jsem se toho musela naučit. Šťastný úsměv je nyní,

Nové vybavení – prosinec 2018

hlavně díky vaší podpoře, díky báječné členské základně a sponzorům, silná a stabilní dobrovolnická organizace. Dokážeme už mnohem více než vybavit malou čekárnu, ale pro mě je právě její obnova svým způsobem symbolická. Uteklo přesně osm let a já mohla vyfotit krásný nový nábytek a nové hračky pro děti …

 

Krásné Vánoce vám všem

Martina Kolísková, členka výboru

Nové vybavení – prosinec 2018

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář