JAK SE NÁM V PLÁNOVANÝCH AKTIVITÁCH DAŘÍ

Na únor jsme se toho naplánovali docela dost, což jste se mohli před pár dny v aktualitách dočíst v článku Ani v únoru nezahálíme. Doufám, že vás potěší, že se nám v tom, co jsme si pro nejbližší dny zadali, daří. Určitě bychom však ničeho nedosáhli bez vaší pomoci!

Jak to vypadá s finálovým večerem Miss Znojmo? Letáčky jsou připraveny, placky s naším logem pro sponzory už také dorazily, pokladnička je naleštěna, paní Hlobilová má proslov k návštěvníkům akce připraven… volba miss Znojmo může začít. Uskuteční však pochopitelně dle plánu až 23. února 2013 v krásných prostorách znojemského Městského divadla.

K seriálu příběhů na webovém magazínu nejenmaminkám.cz, které budou vycházet 2x týdně vždy v pondělí a ve čtvrtek, již paní redaktorka napsala úvodní slovo. Aby se o nich odzvědělo co nejvíce lidí, nezapomeňte odkaz na ty, které vás zaujmou, sdílet na svých FB profilech.

Informace k péči o miminko s Pierre-Robinovým syndromem jsme již díky Daně Šenkové, paní Nině a Lídě a samozřejmě i díky Hance Borovkové také dokončili. Najdete je na stránce Péče o dítě v části Pierre-Robin syndrom.

Grafickou podobu letáčků nám zpracovává bez nároku na odměnu studentka Vendulka Miková. Návrh by měl být hotov do konce února a po schválení nám jej vytiskne sponzorsky Tiskárna Marty plus. Děkujeme Lídě Trvajové za zprostředkování!

Na neděli máme pro vás připraveno malé překvapení. Podílely se na něm obě naše Lucie a určitě bude dalším krůčkem k osvětě. Děkujeme! Více se dozvíte v neděli.

V pondělí na vás čekají v seriálu Co nás zaujalo slavní lidé. Opravdu stojí za to!

Ve středu držte pěsti, protože chystáme další malé překvapeníčko… pokud vyjde, určitě si ho nenecháme pro sebe!

A na závěr jeden citát pro dnešní den:

Chatrč ze slámy, v níž se lidé smějí, má větší cenu než palác, ve kterém lidé pláčí.

Takže nezapomeňte naše stránky pravidelně navštěvovat, aby jste „byli v obraze“ a věděli, co se ve Šťastném úsměvu stále děje.

Hezký víkend se šťstným úsměvem všem přátelům a příznivcům                Šťastného úsměvu!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář