Tomáš 2016 – pravostranný rozštěp rtu

Tomášek se narodil 3.2. 2016 v Brně na Obilním trhu s pravostranným rozštěpem rtu o kterém rodiče věděli již od 22. týdne těhotenství díky prenatální diagnostice. Na to, co rozštěpová vada přináší, se tak mohli v klidu připravit předem.

Maminka Tomáška nám napsala: Nevěděli jsme jak velký rozštěp náš Tomášek bude mít, vždycky byl na ultrazvuku tak otočený, že nešlo nic vidět. A tak jsme radši počítali s rozštěpem celkovým… Nakonec to byl „jen“ rozštěp rtu. Jsem tu jeho pusinku od první chvíle zbožňovala, byl prostě nádherný takový jaký byl. 🙂 V jeho pěti dnech ho operovala v Dětské FN Brno doktorka Vokurková, pusinku má opravdu moc pěknou. Je to náš úžasný, hodný a stále usměvavý chlapeček 🙂 Chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za Vaše stránky, do porodu jsem na nich trávila opravdu hodně času. Hodně mi to pomáhalo 🙂 Chtěla bych opožděně moc poděkovat i za knížku. Celou jsem ji hned přečetla. Je velice dobře zpracovaná a našla jsem v ní spousty odpovědí na moje otázky…takže ještě jednou moc děkuji 🙂

WP_20160318_12_11_47_Pro – kopieWP_20160518_10_30_35_Pro – kopie

Příspěvek byl publikován v rubrice FOTOGALERIE a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář