STOLNÍ KALENDÁŘ 2018

Milí přátelé, příznivci, kamarádi,

pomalu, ale jistě se chystáme na přípravu našeho čtvrtého stolního kalendáře, který snad bude stejně úspěšný jako ty předchozí.

Prosíme proto všechny, kteří mají zájem o zařazení fotky dítěte do tohoto kalendáře, aby nám nejpozději do 31.8.2017 poslali fotografii dítěte i s datem narození. (Budeme se snažit dle možnosti zařadit děti i k týdnu či měsíci, kdy slaví narozeniny. Ne vždy je to ale proveditelné.)

Jaké fotografei posílat?

Posílejte KVALITNÍ a OSTRÉ fotografie o minimální velkosti 850kB. Menší fotky nelze zpracovat! Ideální velikost fotografie je 1MB a více. Na kalendáři jsou pak velké zhruba 12cm na výšku. Prosíme, aby fotky byly raději focené na výšku, obzvláště ty, které nejsou 2 a více MB.

Fotky, prosím, posílejte na mail l.hornofova@seznam.cz.

kalendář 2018
Cena kalendáře zůstává ve stejné cenové relaci jako v předchozích letech Kč 100,- za kalendář plus jednorázové poštovné Kč 50,-.

Děkujeme tímto za spolupráci a podporu tiskárně Studený Group s.r.o. ♥, která naše kalendáře tiskne od samého začátku a jen díky ní, zůstávají ceny už čtvrtým rokem neměnné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář