Setkání rodin dětí narozených s rozštěpem se uskuteční na sklonku léta

Přátelské setkání plné her, soutěží a zábavy pro děti proběhne v rekreačním středisku Revika ve Vizovicích od pátku 20.září do neděle 22. září. Na programu však bude nejen zábava pro děti. Rodičům nabídneme přednášku plastického chirurga MUDr. Dvořáka na téma „Sekundární korekce rozštěpových vad obličeje“. Nepřijede mezi nás však jen pan doktor Dvořák z Kliniky plastické a estetické chirurgie FN USA. Svoji účast přislíbili i MUDr. Fiala a MUDr. Košková z oddělení dětské plastické chirurgie Dětské nemocnice. Můžete se tak těšit na neformální konzultace s lékaři obou brněnských pracovišť. Určitě pro vás připravíme zajímavý rodinný výlet …

Neostýchejte se a přijeďte mezi nás. Rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti s péčí o děti narozené s rozštěpovou vadou, seznámíme vás s našimi projekty, které mají za cíl osvětu i podporu dětí. Na vizovickém setkání na svoje starosti s rozštěpem nebudete sami.

Zaujala vás možnost setkat se s rodinami, jimž také vstoupila rozštěpová vada obličeje do života? Tak určitě přijeďte!

Jak se na Přátelské setkání přihlásit? Stačí napsat hlavní organizátorce Lucii Hornofové l.hornofova@stastny-usmev.cz , uvést své jméno a příjmení, počet jména a věk dětí (a které z nich se narodilo s rozštěpem) a počet dalších dospělých osob, které se s vámi pobytu zúčastní.

Jak probíhala setkání v minulých letech? Začtěte se zde: PŘÁTELSKÁ SETKÁNÍ

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář