Reportáž z vánočních trhů ve Vyškově

Vánoční trhy ve Vyškově jsou posledními, kde se můžete se Šťastným úsměvem setkat. V S maminkou :)tomto okresním městě ležícím na řece Hané, přímo v historickém centru na Masarykově náměstí najdete stánek Mateřského centra Radost, kde společně s maminkami tohoto centra nabízí vánoční dárky i naše členka paní Stanislava Skoupá, maminka malého Daníka. Daník se před dvěma roky narodil s celkovým oboustranným rozštěpem a Stáňa se rozhodla Šťastný úsměv podpořit a pomáhat tak dětem, které se s rozštěpem narodily stejně jako její syn.

Jak hodnotí průběh této vánoční akce ona sama?

Háčkování andělíčci od paní Anny Žáčkové

Háčkování andělíčci od paní Anny žáčkové

Zájem je opravdu veliký! Andělíčci háčkovaní, z těstovin i z kartonu, zvonečky… téměř vše už je pryč. Nikdo jsme nepřepokládali, že většina výrobků našich členů a sympatizantů bude využita již v Brně… Obávám se, zdali budeme mít dostatečný sortiment na zítra. Je to poučení do příštího roku. Musíme se na tyto akce připravovat s větším předstihem a zapojit co nejvíce šikovných a ochotných rukou.

Další dárečky z našeho stánku

Další dárečky z našeho stánku

Samozřejmě nemůžeme očekávat, že akce ve Vyškově přinese do naší pokladničky stejné peníze jako ty v krajských městech (momentálně je to krásných 3545,- Kč), ale rozhodně je úspěšná. Zájem lidí je veliký a to je hlavní. Vždyť každý, kdo zavítá ke stánku se může dozvědět základní informace o rozštěpech obličeje a najít si pak v teple domova Šťastný úsměv na internetu. U každého výrobku je totiž přiložen lísteček…

Děkujeme nejen paní Stanislavě Skoupé a maminkám z Mateřského centra Radost, ale velké poděkování posíláme paní Anně Žáčkové za její háčkované andělíčky, zvonečky aj., paní Monice Novotné za organizaci a za výrobu andělíčků z kartonu a těstovin.

Děkujeme, že s námi pomáháte dětem s rozštěpem obličeje projít léčbou s úsměvem 🙂

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář