PLAKÁTY VE FN BRNO

Posíláme srdečné poděkování velmi sympatické dámě – tiskové mluvčí Fakulní nemocnice Brno Mgr. Anně Mrázové za nesmírnou vstřícnost a ochotu ke spolupráci s naší rodičovskou organizací. Děkujeme za rozmístění našich plakátů s kalendářem nejen v porodnici a centru prenatální diagnostiky Fakultní nemocnice Brno, ale i za jejich rozmístění na odděleních a veřejných prostorách Dětské nemocnice.

S plakáty Šťastného úsměvu se tedy mohou všichni setkat v ordinacích nebo čekárnách lékařů v Brně, kam s dětmi dochází za léčbou rozštěpu, v Rozštěpovém centru Brno na Berkově ulici, v Dětské nemocnici, v porodnici a centru prenatální diagnostiky FN Brno.

Díky plakátům budeme lépe vidět a budeme tak moci podat pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují.

Všem, kteří nám při tomto projektu pomohli děkujeme! Tiskárně Marty plus – panu Brabcovi, Silvii Slavkovové, MUDr. Halačkové, MUDr. Dvořákovi Ph.D., MUDr. Horníkovi, MUDr. Gerychové, PaedDr. Baslíkovi, Mgr. Mrázové a dalším.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář