Nový rok 2017

Milí členi, přátelé, podporovatelé a příznivci Šťastného úsměvu,

Dnes je  1. ledna 2017 – Nový rok, den bilancování. Letos přišla řada na mě. Asi bych měla zhodnotit, co se podařilo a co tak úplně podle našich představ nevyšlo. Zdá se mi to však zbytečné. Vždyť jste to právě vy, kdo naše aktivity pravidelně sledujete na našem facebookovém profilu nebo zde na webových stránkách a máte tak možnost hodnotit sami.

2016 - pobyt ve VizovicíchPřed pár dny jsem vyplňovala zajímavý dotazník, o kterém bych se ráda zmínila. Jednou z otázek totiž bylo, na co jsem pyšná. Usmála jsem se nad otázkou a vzpomněla si na dobu, kdy jsem začala právě pro Šťastný úsměv aktivně „pracovat“. Jsem pyšná na to, že se ze Šťastného úsměvu stala aktivní a prospěšná dobrovolnická organizace, která pomáhá, zlepšuje informovanost. Jsem pyšná na to, že jsem dokázala jako laik napsat (za přísného vedení MUDr. Dvořákem a ostatními odborníky) průvodce léčbou rozštěpu. Byl to téměř rok práce, ale na tisíc knih je už u těch, kteří chtějí o léčbě vědět víc. Jsem pyšná na to, že jsem se naučila právě kvůli Šťastnému úsměvu vytvořit a spravovat webové stránky. Je toho vlastně tolik, na co jsem pyšná. 🙂 Ne, nechci se vám zde chlubit. Naopak. Chtěla bych vám právě dnes na Nový rok zprostředkovat tu chvilku zamyšlení se nad vším, co se vám podařilo. Vezměte si tužku a papír nebo si jen tak v hlavě říkejte vše, na co jste pyšní právě vy. Přeji vám, aby byl seznam co nejdelší.

Závěrem mi dovolte, abych vám poděkovala za skvělou spolupráci, podporu a přízeň, za každé sdílení našich příspěvků, díky za každý lajk, který jste Šťastnému úsměvu dali nebo dáte na sociální síti, za každý komentář a hodnocení. Velké díky za každou finanční podporu, bez které bychom nemohli realizovat žádný z našich projektů. V tom roce, který dnes právě začíná, to bude například herna na dětském oddělení plastické chirurgie rozštěpového centra, nové vydání knížky pro děti Můj svět s kamarády, omalovánky s příběhem Lippyho… Děkuji za to, že spolu s námi pomáháte dětem, které se narodily s rozštěpem. Buďte na sebe za to pyšní.

vzpomínka na rok 2013Přeji vám jménem celého výboru Šťastného úsměvu, z.s. mnoho krásných dní plných zdraví a radosti v roce 2017.

                                                                                     Martina Kolísková, členka výboru

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář