Andulka je tu! NÁVRAT Z MINULOSTI je již k dispozici!!!

Autorka Martina Kolísková a Šťastný úsměv, z.s. srdečně děkují všem, kteří se na vzniku knihy pro děti NÁVRAT Z MINULOSTI podíleli.

Jsou to především:

Barbora Naomi Vavrlová, která bez nároku na honorář knihu ilustrovala. Hedvika Landová, jež bezplatně provedla jazykové korekce. Na grafické podobě knížky, taktéž zcela zdarma, pracovala Silvie Slavkovová. Poslední jmenovanou je Ivana Tremlová, které patří dík za cenné rady a morální podporu.

Díky všem, co věnovali odměnu do projektu k tisku knihy na HITHIT.cz Lenka Hatašová, Iveta Hlobilová, Mirka Havelková, Eva Svobodová, Luboš Vetengl a Jana Jaklová.

Velké poděkování patří PARTNERŮM KNIHY, kteří pomohli Andulku, dívku z milosti, oživit. Díky nim teď může pomát dětem, které se stejně jako ona, narodily s rozštěpem.Upřímné poděkování prostě všem, kteří knížce pomohli na svět!!!

Část výtisků věnuje autorka dětem s rozštěpem jako „malou náplast“ k ne zrovna příjemné operaci rozštěpu čelisti, aby jim příběh ukrátil pobyt v nemocnici. Část knih nabídne knihovnám, aby se knížky dostaly do rukou co nejvíce dětem a pomáhaly tak s osvětou. Zbytek knih je určeno k prodeji, kdy výtěžek autorka věnuje Šťastnému úsměvu, z.s. k realizaci dalších projektů na podporu těch, kterým se rozštěpová vada připletla do života.

Kde můžete knihu získat?

Stačí napsat na mail mkoliskova@gmail.com svoji adresu … cena knihy je 195,- Kč (bez poštovného 50,-Kč)

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář