Lucie Plekancová Vondráčková pro Šťastný úsměv

Lucie Plekancová Vondráčková

Vystudovala hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři a úspěšně zakončila i studium kulturologie na Filozofické fakkultě UK diplomovou prací „Tradice české pohádky v československé kinematografii“. Titul doktor filozofie získala obhajobou práce „Pohádky v československé kinematografii“.

Dne 17.června 2010 se v kapli Sv. Kláry nad vinicí v Tróji v areálu Botanické zahrady vdala za hokejistu Tomáše Plekance a 4. prosince 2011 se novomanželům v kanadském Montrealu narodil syn Matyáš.

Lucie Vondráčková je už téměř půl roku v Česku a přesun do zahraničí v nejbližších dnech neplánuje. Čeká, kde se v další hokejové sezoně uchytí její manžel Tomáš Plekanec. Zpěvačka tak má čas stihnout veškerou práci doma, i když přiznává, že desetiměsíčního Matyáše pokaždé těžce opouští.

Co paní Lucie v těchto dnech dělá, se jí zeptal pan Kovačevič, redaktor MF Dnes.

Zatím tu mám práce až až. Točila jsem klip v Polsku k písničce z filmu Rebelka, pracujeme na desce, dotočili jsme Babovřesky a potkala mě spousta krásných dabingů. A jsem už dokonce na Facebooku (smích). Bylo tam tolik falešných profilů, že jsem už radši založila ten pravý – LucieVondráčkováOfficial. Přijďte se podívat. Jsem ráda, že jsme tady a že máme čas i na babičky a dědečky.

 

Paní Lucie Plekancová Vondráčková ochotně odpověděla i na naše zvídavé otázky a my jí za vstřícnost srdečně děkujeme

 

Co vám spolehlivě vykouzlí šťastný úsměv?

Informace o někom, kdo pomohl opuštenemu zvířátku. A taky o někom, kdo zasadil víc než jeden strom.

 

Čím přivoláváte šťastný úsměv na tvář svého syna?

Když mu řeknu, že jdeme plavat a když slyší někde ozvěnu.

 

Co připravujete na novou sezónu?

Novou desku, nový film a pak se nechám překvapit… jo a taky jsem nově na facebooku:] lucievondrackovaofficial. Tak přijdte, když budete chtít:}

 

 

 

 

Zdroj: revue.idnes.cz, http://www.lucievondrackova.cz/, http://cs.wikipedia.org/wiki/Lucie_Vondráčková

 

Napsat komentář