Logopedická příručka je na světě

V naší knihovničce přibyla další publikace. Tentokrát jí je logopedická příručka, které nese název MAMI, TATI  – PROCVIČUJTE SE MNOU Aneb logopedická příručka nejen pro rodiče dětí s rozštěpem. Napsala ji Mgr. Michaela Chotěborová ve spolupráci s doc. PaedDr. Karlem Neubauerem, Ph.D. a Mgr. Julií Čefelínovou. Publikaci vydal náš Šťastný úsměv, z.s.

Velké díky patří manželům Provalilovým a společnosti KAEM TISK s.r.o. za sponzorství tisku. DĚKUJEME! 

???????????????????????????????

co můžete v publikaci najít? Dozvíte se, jakým způsobem dochází k vývoji řeči či do jaké míry může řeč ovlivnit rozštěp. Dále se publikace zabývá sluchem při rozštěpu obličeje a jak můžete rozpoznat případné sluchové obtíže. Rodiče však zejména ocení praktická cvičení pro zlepšení výslovnosti a zajímavé tipy na pomůcky a hry. Je to totiž hlavně rodič, který může nejvíce ovlivnit řeč svého potomka.

Kniha je pro rodiče dětí s rozštěpem ZDARMA! Budou též dostupné v logopedických ordinacích.

Publikaci můžete již nyní objednávat u Lucie Hornofové (l.hornofova@stastny-usmev.cz) společně s dalšími publikacemi a plyšovým maňáskem Lippym ji zasílá také Martina Kolísková m.koliskova@stastny-usmev.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Tiskoviny a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář