KNÍŽKA PRO DĚTI S ROZŠTĚPEM

Vážení přátelé Šťastného úsměvu,

S velikou radostí vám oznamujeme, že naši knížečku pro děti Můj svět s kamarády – Povídej si se mnou vydá nakladatelství ALBATROS.

Knížka je určena pro děti předškolního a mladšího školního věku, které se narodily s rozštěpem obličeje k tomu, aby pochopily co je to rozštěp, jak se léčí, byly připraveny na otázky spolužáků i na možné nepochopení okolí. Díky této knížečce s jednoduchým, dětsky podaným textem a možností vlastních ilustrací i omalovánek v knize si děti dokáží snadno zapamatovat krátké kapitolky a vysvětlit díky nim svým vrstevníkům nebo i dospělým lidem „své jizvičky na rtu“ nebo špatnou výslovnost. Knížka je určena i pro vás, pro rodiče, aby jste svým dětem snadněji dokázali vysvětlit jaká léčba je čeká, a že vše společně dokážete zvládnout. Knížkou mohou samozřejmě listovat i se svými kamarády.

A kdy už ji budete moci získat? Měla by vyjít asi za měsíc v nákladu 500 kusů a děti ji dostanou díky Albatrosu zdarma!!!

Děkujeme ředitelce marketingu Daně Špicarové za nezištnou pomoc našim dětem, za to, že se o vydání knížečky osobně zasazuje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u “KNÍŽKA PRO DĚTI S ROZŠTĚPEM

Napsat komentář