III. Mezinárodní přátelské setkání…

… rodin dětí s rozštěpem pořádané Šťastným úsměvem

Milí přátelé,

Srdečně vás zveme na třetí ročník našeho přátelského sekání ve Vizovicích!!!

Cena za ubytování se od let minulých nezměnila. Dospělá osoba 455 Kč/den s plnou penzí + 14 Kč poplatek MÚ a děti budou platit 395 Kč/den s plnou penzí. Proplacení pobytu dětem s rozštěpem bychom rádi opět zajistili prostřednictvím sponzorů, ale slíbit pochopitelně nelze nic dopředu.

Setkání začíná v pátek 26.září, kdy příjezd účastníků plánujeme před obědem a ukončení bude v neděli 28.září dopoledne. Pro zájemce bude možno pobyt prodloužit už od čtvrtka 25.9.

Program setkání zatím připravujeme. Určitě zařadíme do pátečního programu besedu s lékaři, pro děti bychom na tuto dobu rádi zajistili vhodnou zábavu. Oproti minulým ročníkům plánujeme oddělení aktivit pro děti menší a školou povinné. Pro malošky zvažujeme na sobotu pohádkový les, pro ty starší výlet do přírody… Těšíme se především na vaše návrhy a nápady co byste rádi zařadili, kam byste se rádi s dětmi podívali 🙂

Účast na setkání přislíbil plastický chirurg rozštěpového centra MUDr. Dvořák Ph.D., předběžně ji přislíbil primář novorozeneckého oddělení FN Olomouc MUDr. Lumír Kantor Ph.D.

Závazně se na toto setkání můžete přihlásit už dnes na adrese l.hornofova@stastny-usmev.cz. Uveďte své jméno, kontaktní telefon a upřesněte počet dospělých a dětí. U dětí, prosím, uveďte věk a jméno, ať si můžeme připravit předem diplomy :-) . (Přihlašování probíhá bez formulářů, pouze všechny potřebné údaje uveďte do mailu.)

I letošní ročník bychom chtěli pojmout jako Přátelské setkání rodin dětí s rozštěpem a jsou na něm tedy vítáni všichni, bez rozdílu toho, kde se kdo léčí.

Fotky a video z našeho prvního setkání najdete zde. Jak proběhl druhý ročník se dozvíte zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář