HRNÍČKY OD FARLINU

Představujeme vám deset hrníčků od firmy Farlin, které jsou určeny pro děti s rozštěpem.

Tři z hrníčků můžete získat v naší jarní soutěži, která právě probíhá na našem facebookovém profilu. Jak budou rozděleny ostatní se dozvíte v nejbližších dnech 🙂

Děkujeme paní ředitelce firmy Farlin, Mgr. Šimůnkové za podporu!!! Rádi se s vámi podělíme o úryvek z jejího milého dopisu:

„… Jsme rádi, že v naší produktové řadě je i výrobek s takovýmto využitím. Dříve nás to vůbec nenapadlo, protože bohužel o Vaší problematice nejsme natolik informovaní a nevíme, co takovému dítku vyhovuje.

Musím říct, že jsem přečetla několik příběhů na Vašem webu a zprvu téměř katastrofická situace nakonec vyústila ve šťastný konec. Gratuluji a obdivuji všechny rodiče, kteří se s tímto problém popasují. V neposlední řadě i děti musí být velcí bojovníci! V mém okolí znám 2, dnes již dospělé, muže a na první pohled to není úplně znát a myslím, že žijí naprosto plnohodnotný život. …“


Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář