DOBRÁ ZPRÁVA

Také dnes vám můžeme díky manželům Provalilovým a tiskárně KAEM TISK přinést dobrou zprávu. Informační letáčky v počtu 500 ks, které budou využity na Sportovním dnu v Mohelnickém Siemensu jsou už na cestě do Olomouce!!!

Paní Trvajová v těchto dnech hledá co nejlevnějšího výrobce placek, které od našeho sdružení dostanou odměnou drobní dárci na této akci. Určitě vás budeme informovat 🙂

Na stránkách FB probíhá fotografická soutěž na téma Jaro se (Š)šťastným úsměvem. Tři výherci do 3 let mohou získat krásný hrníček od firmy Farlin a starší děti krásnou knihu!!! Konec soutěže je vyhlášen na Den dětí, tj. 1.6. 2013. Tak fotografujte a vyberte tu nej fotku, která vám zajistí první místo!!! Více informací najdete na FB profilu nebo ZDE.

Prosím, pokud máte zájem o setkání rodin dětí s rozštěpy ve Vizovicích, nezapomeňte do konce dubna poslat přihlášku!!! MÁME MOŽNOST POŽÁDAT O GRANT PRO DĚTI. Více informací ZDE

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář