Děkujeme za nominace v projektu IKEA

Šťastný úsměv byl členy IKEA FAMILY klubu nominován do projektu Pro nejdůležitější lidi na světě. Za tuto nominaci všem srdečně děkujeme. Cílem tohoto projektu je vytvořit lepší každodenní život pro ty, co to nejvíce potřebují – děti. Jelikož děti podporujeme, byl Šťastný úsměv na základě této nominace do projektu přizván. Sektorová knihovna má již odslouženo...

V říjnu jsme zpracovali projekt, který plně vyhovoval podmínkám v zadání a na počátku listopadu, po přechozí dohodě s přednostou Kliniky plastické a estetické chirurgie profesorem Veselým, navšívili dětské oddělení plastické chirurgie Rozštěpového centra Brno na Berkové ulici. Zde jsme nafotili několik snímků neutěšeného stavu vzorně čisťounké, ale značně zastaralé dětské herničky pro malé hospitalizované pacienty. Projekt jsme odeslali dle pokynů IKEA 8.11. 2015.

Skříň na televizi i na hračky už volají po změněTeď nezbývá než doufat, že zaměstanci obchodních domů IKEA vyberou ze zaslaných žádostí Šťastný úsměv mezi pouhých 20, které postoupí do dalšího kola. Veřejnost po té bude prostřednictvím veřejného hlasování na webové stránce www.spolusvami.cz volit ty, které následně IKEA podpoří.

Tak držte, moc prosíme, pěsti, abychom se mezi 20 vybraných projektů dostali. Jste-li zaměstnanci některého z obchodních domů IKEA, prosíme, dejte nám svůj hlas.

Děkujeme 🙂

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář