Děkujeme do Suchdolu

Včera zastupkyně Šťastného úsměvu paní Zuzana Veverková předala v Dětské FN BrnoFoto s naším plakátovým klaendářem, který bude na oddělení umístěn nejen odsávačku mateřského mléka pro maminky na novorozenecké JIP, ale také na tomto oddělení předala i náš plakátový kalendář na rok 2015. Další kalendáře, společně s tiskovou mluvčí FN Brno, vhodně rozmístí po nemocnici. Plakát paní Veverková předá i na pracoviště ORL – do ordinace k MUDr. Horníkovi.

Samozřejmě jsme plakáty předali i v Rozštěpovém centru Kliniky plastické a estetické chirurgie FN U sv. Anny v Brně, kde je převzal MUDr. Dvořák a jejich vhodné umístění na klinice zajistí. Děkujeme. Plakát určitě brzy najdete i v čekárně ordinace MUDr. Halačkové v Novém Semilassu a v ordinaci plakátový kalendář 2015Mgr. Čefelínové ve FN USA na Pekařské ulici.

MUDr. Halačkové předala paní Kolísková také nové objednávací kartičky s informacemi o léčbě a spoustou kolonek pro objednávací termíny kontrol, které jsme nechali připravit dle požadavků paní doktorky. Věříme, že budou dobře sloužit.

kartička ortodoncie

Za tisk plakátů a objednávacích kartiček děkujeme do Suchdola nad Odrou do tiskárny KAEM TISK s.r.o. a manželům Provalilovým. Za vytvoření našeho letošního plakátového kalendáře děkujeme slečně Kateřině Lamatové a samozřejmě rodičům malé Vendulky, která se díky plakátu stala letošní tváří Šťastného úsměvu, za svolení použít tuto její okouzlující fotografii.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář