Dárek pro děti s rozštěpem

Milí přátelé,

rádi cestujete a právě přemýšlíte, kam byste se svými dětmi vypraU Šibalůvili na výlet? Nevíte, kde strávit společný čas letních prázdnin? Pokud chcete dětem dopřát čerstvý vzduch a aktivní pobyt v přírodě, sobě pohodlí rodinného prostředí domácího ubytování venkovské chalupy, výlety i grilování můžete využít úžasné nabídky manželů Šibalových.

Pro děti, které se narodily s rozštěpem obličeje, připravili manželé Šibalovi krásný dárek v podobě POBYTU ZDARMA v jejich soukromém ubytování v HaškovcovU Šibalů ě Lhotě U Šibalů.

Nabízejí rodinám krásné ubytování v soukromí – pronájem dvou samostatných částí chalupy a to apartmánu č.2 a apartmánu č.3 v rekreační oblasti Jižních Čech v blízkosti města Bechyně, řeky Lužnice, v obci Haškovcova Lhota. Místo, které přináší mnoho krásných zážitků z pěších výletů po okolí, možnost raftingu nebo výletů lodí, cykloturistiky atd. Krásná příroda, mnoho historických památek.

Více zde: www.usibalu.cz

dsc06428_thmb

 

Krásná příroda :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář