ZVEME VÁS NA BESEDU DO VYŠKOVA

Srdečně vás zveme na zajímavou besedu se členkami Občanského sdružení Šťastný úsměvStanislavou Skoupou a Zuzanou Veverkovou, maminkami dvou chlapců, kteří se narodili s těžšími formami rozštěpové vady obličeje.  Daníka a Míši.

O čem si budeme povídat? Dozvíte se, jakými pocity procházejí rodiče, kteří se snaží vyrovnat se zprávou o vrozené vývojové vadě svého potomka, jak náročná je péče o děti s touto vadou, základní informace o léčbě, prodiskutujeme zkušenosti obou maminek s přijetím a reakcemi okolí, budeme se zamýšlet nad obavami z přijetí dětí do školního kolektivu i malé informovanosti o rozštěpech obličeje ve společnosti, ze které plynou zbytečné obavy, nepochopení i odmítání. Naše členky rády zodpoví i vaše dotazy.

Kdy a kde se beseda koná? 5.3. 2014 od 10:00 v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově ve 3. patře. Akce je pořádána pod záštitou projektu vyškovské knihovny S kočárkem do knihovny

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář