Z Křelova pro Šťastný úsměv

První adventní neděli cestoval náš lev Lippy do Křelova u Olomouce a to díky naší aktivní člence Lucii Rajhelové. Z její iniciativy a pod jejím vedením mohlo naše Občanské sdružení Šťastný úsměv prezentovat svoje aktivity na tamních vánočních trzích u příležitosti rozsvěcení stromku. Účast na akci byla díky atraktivitě programu značná. U našeho stánku mohli návštěvníci dostat za příspěvek do kasičky malou pozornost ve formě odznáčku s Lippym, sádrových odlitků, lapačů snů či teplé medoviny. Výtěžek z akce, krásných 1210Kč, rovnou poputuje na náš transparentní účet.

Ještě jednou velice děkujeme Lucii za zorganizování akce a výrobu dárků. Také děkujeme včelaři, panu Roušovi (MED ZE DVORKA), za poskytnutí medoviny.

Dále se budou lidé moci dozvědět více o rozštěpové problematice a případně přispět na aktivity našeho sdružení díky paní Ivetě Hlobilové a jejímu tradičnímu Dárkování se Šťastným úsměvem ve Znojmě (13.-15.12.2013). Dále pak také díky paní Stanislavě Skoupé na vánočních trzích ve Vyškově (19.-21.12. 2013). Oběma dámám patří také veliký dík.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář