Vánoční speciál pro vás

Milí přátelé Šťastného úsměvu,

blíží se Vánoce, chvíle radosti s blízkými, okamžiky překvapení i čas k zamyšlení.

Rádi bychom vám v tomto  období dlouhých nocí přinesli něco hezkého, co by vás potěšilo, zahřálo… a otevřelo bránu vašich srdcí právě k onomu zamyšlení. Nabízíme vám  začtení se do našeho vánočního speciálu, který bude od 16. prosince vycházet každý den až do Nového roku, kdy vyjde díl poslední. Najdete v něm sedmnáct příběhů dvaceti statečných z knihy Od rozštěpu k úsměvu a sedmnáct jedinečných fotografí jejichž autorkou není nikdo jiný než Lenka Hatašová.

Věříme, že fotografie se skutečnými příběhy osloví nejen ty z vás, kterým se do života připletla rozštěpová vada obličeje, ale i ty, kteří o této vrozené vývojové vadě víte jen z doslechu.

Přejeme vám krásné adventní dny….

„Klaním se nositelům nesnadných osudů. Vím, že dostali od života naloženo právě pro svůj potenciál nejen vše zvládnout, ale i přijmout. Jsou mými vzory i učiteli a věřím, že jimi budou pro každého, komu prostřednictvím mých fotografií vstoupí do života. Bylo mi velkou ctí vytvořit  portréty pro tuto publikaci.“

                                                                          Lenka Hatašová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář