Šťastný úsměv opět v akci

V dnešním sluncem zalitém olomouckém parku se sešla parta maminek, tátů a dětí, aby pod vedením zkušených filmařů natočila krátký filmový spot. Šťastný úsměv totiž dostal takto možnost se prezentovat na slavnostní adventní akci společnosti Siemens. Na té firma každoročně rozdělí 200 000Kč mezi tři dobročinné organizace. Je nám proto velikou ctí, že se této akce můžeme zúčastnit. Velmi si vážíme důvěry a obrovské podpory, která se nám opět od Siemensu ČR naskytla.

siemens II

Natáčení bylo velmi příjemné (i když ke konci trochu vyčerpávající), protože jeho součástí bylo i hraní si s dětmi a povídání si. V klipu promluví autorka našich publikací Martina Kolísková a také předsedkyně sdružení Anežka Rouš Dvořáková. Tímto děkujeme všem zúčastněným za ochotu strávit svůj volný čas pro dobrou věc.

Pokud naše prezentace zaujme přítomné hosty, získá Šťastný úsměv finanční prostředky na nový osvětový projekt, který se uskuteční v roce 2016. Brzy Vám prozradíme více.

SIemens natáčení

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář