ŠŤASTNÝ ÚSMĚV NEZAHÁLÍ…

… ani s blížícím se jarem 🙂

Co se nám podařilo v únoru?

Díky zdařilému finálovému večeru Miss Znojmo Open získalo naše sdružení 18 645,- Kč, které budou využity k úhradě pobytu lékařům na II. ročníku přátelského setkání rodin dětí s rozštěpy, kteří nám přiblíží léčbu našich dětí přednáškou i neformální diskusí. Na organizaci této akce ve prospěch sdružení se podíleli manželé Hlobilovi – příprava a účast na akci, manželé Provalilovi a tiskárna KAEM tisk – tisk letáčků pro dárce, manželé Trvajovi – zajištění placek pro dárce za výrobní náklady u firmy Nightmare. Děkujeme organizátorům soutěže Reklamní agentuře EUROprintCZ, s.r.o.  za podporu.

Díky sponzorskému daru tiskárny Marty plus můžeme začít už brzy do porodnic a center prenatální medicíny předávat náš Dopis pro rodiče, který má za cíl rodiče uklidnit, stručně vysvětlit možnosti léčby a podat pomocnou ruku prostřednictvím našeho sdružení. V únoru tuto zakázku za naše sdružení vyjednala paní Trvajová a právě dnes – 13.3. 13 jsme održeli zprávu, že zakázka je připravena k vyzvednutí! Děkujeme!!!

Díky paní Rajhelové a paní Borovkové vyšly na webech Rodina.cz a Žena.cz články o našich dětech, které pomohly s informovaností o rozštěpech a zaznamenali jsme na ně pozitivní odkazy. Velmi milé dopisy a dokonce i sponzorský dar. Děkujeme! Odkazy na články najdete v rubrice O rozštěpech v médiích.

… a na čem pracujeme v březnu?

MUDr. Halačková projevila zájem o náš návrh objednávacích kartiček na ortodoncii, kde by mimo našeho loga s odkazem na web, kde pacienti a rodiče mohou najít informace o léčbě i naší činnosti, byly uvedeny základní podmínky ortodontické léčby, která je u našich dětí ve většině případů opravdu dlouhodobá. Podobu kartiček jsme s paní doktorkou upřesnili a v současnosti je projekt ve fázi přípravy. Nejdůležitější však je, že sponzorsky projekt zajistí manželé Provalilovi a tiskárna KAEM plus. Děkujeme!!!

Nadále probíhá projekt, který jsme připravili společně se sdružením Za novým úsměvem a magazínem Nejenmaminkám.cz – Každý má právo normálně žít. Děkujeme za úžasný přístup a ochotu pomáhat! Samozřejmě díky všem, kteří své příběhy v magazínu svolili zveřejnit.

Průběžně informujeme, jak to vypadá s tiskem knížky pro děti – Můj svět s kamarády… dnes odešly poštou do Prahy obrázky našich dětí ke grafickému zpracování.

S radostí vás již dnes můžeme informovat, že pozvánku na naše setkání ve Vizovicích přijal MUDr. Dvořák PhD. – plastický chirurg z Rozštěpovéh centra při klinice platické a estetické chirurgie FN USA – Berkova a MUDr. Halačková – ortodontka z tohoto centra, která sice přijala pozvánku opravdu s radostí, avšak musí ještě ověřit, zda-li se jí termín nekryje s odbornou konferencí. Potvrzení účasti očekáváme do konce týdne 🙂 Tak držte pěsti!

V pátek vyjde krátký příspěvek o našem sdružení v regionálním deníku Nové Přerovsko. Odkaz najdete určitě na našem webu ještě v týž den. Děkujeme paní Uvírové za ochotu pomoci nám s informovaností o rozštěpové problematice.

Z toho podstatného je to snad vše. Hezký zbytek dne a zítra zde na webu nebo na našem FB profilu na shledanou!!!

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář