Šťastný úsměv na Hanáckém farmářském trhu

Anežka, Lucie a Lippy :)

Anežka, Lucie a Lippy 🙂

V Olomouci dnes představitelky Šťastného úsměvu představily naši činnost široké veřejnosti u stánku na Hanáckém farmářském trhu. Zájemcům nabídly jako upomínku překrásné kožené, ručně vyráběné záložky do knih, o které měli zájem především zahraniční návštěvníci hanácké metropole. Dále zájemcům nabídly přívěsky, naše odznáčky s logem, čerstvě napečené perníčky a sušenky, háčkované sovičky a další.

Přes velké vedro, které ve městě vládlo, se u stánku zastavilo hodně zájemců, kteří se zajímali nejen o výrobky, ale zaujaly je i naše informační materiály, knihy, které jsme vydali i náš maskot, lvíček Lippy. Naše členky Lucii Rajhelovou a Anežku Rouš Dvořákovou oslovovali i lidé, kteří se s někým s touto vadou setkali v zaměstnání, či někoho znají ze svého okolí nebo mají člena rodiny, který se s rozštěpem narodil. Ptali se na léčbu i problematiku této vrozené vývojové vady.

Akce přinesla mnoho zajímavého na poli osvěty a díky štědrým návštěvníkům našeho stánku přibude i na náš účet hezká částka dosahující téměř dvou tisíc korun. Tyto peníze budou použity na vydání leporela pro naše nejmenší 🙂 Děkujeme.

Napsat komentář