Šťastný úsměv a šťastný nový rok

Vážení přátelé Šťastného úsměvu,

ještě se mi poměrně čerstvě vybavuje, jak jsem u šálku čaje a voňavých vanilkových rohlíčků psala „vánoční projev“ minulý rok. A už mě čeká napsat další…IMG_4897 (1)

Tentokrát se kochám pohledem na zasněžené střechy domů a v hlavě si rekapituluji rok se 4 na konci. Pro mě osobně byl velmi významný, narodil se mi druhý syn. I naše sdružení mělo opravdu plodné období.  No posuďte sami: Lippyho pohádka se dočkala zvukové podoby, uskutečnilo se další přátelské setkání, vyšla publikace Pro tvůj šťastný úsměv, k osvětovému videu přibyl dokument mapující léčbu rozštěpů. O rozštěpech proběhly veřejné besedy, přednášky či se naše sdružení účastnilo konference týkající se kojení. Opomenout bychom neměli ani články v médiích, rozhovory v rozhlase, měsíc osvěty či krásné a velmi přínosné adventní akce.
Bylo toho opravdu mnoho a pevně věřím, že se společným úsilím podařil udělat opět velký krok pro osvětu rozštěpů. Lze tak i soudit z krásných dopisů, které máme v průběhu roku tu čest si přečíst na mailech či facebooku Šťastného úsměvu. I pro mě osobně se díky činnosti ve sdružení stal rozštěp něčím naprosto normálním a byla to i jistá forma, jak se se synovým rozštěpem vyrovnat.
Jsem velmi ráda, že se do chodu sdružení zapojuje čím dál více lidí. A také mě velmi těší, že ti, kteří Šťastný úsměv vždy podporovali, tak stále činí s neutuchajícím nadšením a s velkou vervou. Všem Vám za to patří velký dík.
Díky také patří rozrůstající se řadě podporovatelů a sponzorů. Jejich důvěra je naším velkým hnacím motorem do další práce.
Co si tedy přát závěrem? Pro všechny mnoho zdaru, štěstí a zdraví a pro Šťastný úsměv mnoho úspěchů na poli pomoci rodinám i jednotlivcům.
Krásný nový rok plný úsměvů všem.

Za celé sdružení přeje
Anežka Rouš Dvořáková,
předsedkyně výboru

IMG_4896Foto: Lucie Hornofová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář