Setkání v Pekle

V sobotu 12.7. 2014 se zástupci Šťastného úsměvu – Lucie Hornofová a Martina Kolísková – vypraví na Setkání OS Za novým úsměvem, které se uskuteční již tradičně v Jizerských horách, v hotelu Peklo.

V Pekle se sejdou nejen s rodiči dětí s rozštěpovou vadou obličeje léčících v pražském centru, ale také budou mít možnost vyslechnout přednášky několika odborníků z Prahy, kteří na toto setkání přijedou. Dle časového rozvrhu by to měla být přednáška PaedDr. Evy Škodové – logopedie, nácvik řeči, logopedický seminář a Mgr.Barbory Červenkové – terapie orální pozice, pomůcky. Snad zbyde čas i na přednášku pana Jaroslava Pustiny, který se Šťastným úsměvem spolupracuje jako poradce – psychologické aspekty rozštěpové vady.

Obě zástupkyně sdružení se setkají také s MUDr. Veronikou Frisovou Ph.D. – zakladatelkou a vedoucí lékařkou centra Profema, které se specializuje na ultrazvuková vyšetření v těhotenství. Tato lékařka odborně korigovala kapitolu naší knihy Pro tvůj šťastný úsměv věnovanou prenatální diagnostice rozštěpů.

O průběhu setkání vás budeme informovat na našem FB profilu i zde na webu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář