Projekt FOTOKNIHA

Náš letošní hlavní projekt, na jehož realizaci jsme získali sponzorský dar od společnosti Siemens s.r.o., se pomalu blíží k cílové rovince. Probíhají poslední jazykové korekce medailonků, máme za sebou fotografování, které proběhlo ve velmi příjemné atmosféře, a souběžně probíhají práce na grafické podobě knihy.

Dovolte, abychom poděkovali všem, kteří se na jejím vzniku podílejí bez nároku na finanční odměnu. Velmi empatické jazykové korektorce paní Hedvice Landové, stále usměvavé a milé fotografce paní Lence Hatašové, která dostála svému jménu a stala se pochodní, která v nás zapálila oheň nadšení k další práci na projektu. Paní Silvii Slavkovové, naší dlouholeté pomocnici s grafickými pracemi všeho druhu a samozřejmě všem, kteří se narodili s rozštěpem a rozhodli se do projektu zapojit. Díky vám společně ukážeme, že rozštěp není důvod k potratu.

Příjemnou atmosféru z fotografování v Praze u paní Lenky Hatašové můžete nasát z několika amatérských fotografií našich fotomodelů a jejich rodičů 🙂

Dospělé modelky zkrášlila paní vizážistkaModel Petřík v elegantní bílé košili ;)

Modelky pod 18 se musely obejít bez vizážistky ;)

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář