PŘIHLÁŠKY NA SETKÁNÍ

Vážení přátelé,

Srdečně vás všechny zveme na 2. ročník mezinárodního setkání rodin dětí s rozštěpem obličeje pořádaný OS ŠÚ, který se uskuteční 27. – 29.září 2013. Toto přátelské setkání se opět uskuteční v rekreačním středisku Revika v krásném prostředí s čistým vzduchem u lesa ve Vizovicích, které nám i vloni vycházelo všemožně vstříct při našem pobytu a s ubytováním, stravováním i využitím ostatních prostor jsme byli spokojeni. Velkou výhodou je i velice příjemná a vstřícná komunikace založená na důvěře, kdy po naší organizaci již není požadovaná záloha za ubytování a pod. Je však třeba co nejdříve zarezervovat potřebný počet pokojů, tak aby ve středisku věděli, zda-li nám zarezervovat celou budouvu nebo jen část.

Protože se naskytla možnost požádat o grant k proplacení pobytu dětem s rozštěpem, rádi bychom této možnosti zkusili využít. PROSÍME VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ O SETKÁNÍ VE VIZOVICÍCH ZÁJEM, ABY CO NEJDŘÍVE, NEJPOZDĚJI 30.4. 2013, ODESLALI PŘIHLÁŠKU NA MAIL L.HORNOFOVA@STASTNY-USMEV.CZ K přihlášce je kvůli grantu potřeba doložit kopii lékařské zprávy, kde je uvedeno, že dítě má rozštěp obličeje – možno odeslat naskenované na email nebo po domluvě s paní Hornofovou poštou. V případě schválení naší žádosti nadací by dětem, které nebyly přihlášeny do termínu podání žádosti a dětem, od kterých nebudeme moci doložit kopii lékařské zprávy, nemohl být příspěvek z tohoto grantu poskytnut!!!

Jak probíhal minulý ročník se můžete dozvědět v sekci O NÁS – PŘÁTELSKÁ SETKÁNÍ, kde najdete nejen povídání a fotografie, ale i krátké video. Ani letos nebudou děti ochuzeny o soutěže, karneval, velkou „tráborovou hru“ plnou úkolů a odměn a samozřejmě o možnost pohrát si a popovídat se svými kamarády a seznámit se s dětmi novými 🙂 Nám dospělým pomůže pobyt především možností probrat problémy, starosti, ale i radosti, které našim dětem a nám rozštěp přináší do života, probrat své zkušenosti, ale i možnosti léčby a letos i vyslechnout přednášku lékařů s možností osobních, neformálních konzultací.
V průběhu setkání se opět uskuteční výroční členská schůze, na kterou srdečně zveme všechny členy našeho sdružení.

Těšíme se na vaše přihlášky, dopisy a náměty k průběhu pobytu nebo k činnosti sdružení, ale hlavně na naše přátelské setkání!!!

Objednávky posílejte, prosíme, co nejdříve – l.hornofova@stastny-usmev.cz

Veškeré dotazy směřujte na mail  l.hornofova@stastny-usmev.cz nebo m.koliskova@stastny-usmev.cz  , případně volejte 777642052

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “PŘIHLÁŠKY NA SETKÁNÍ

Napsat komentář