Představujeme lékaře

Vážení přátelé,

V průběhu minulého a začátku letošního roku jste se mohli prostřednictvím webu Šťastného úsměvu seznámit s lékaři, kteří se v minulosti věnovali léčbě rozštěpových vad obličeje. Představili jsme vám například Prof. MUDr. Ladislava Bařinku DrSc., Doc. MUDr. Jaroslavu Hrivnákovou, DrSc., MUDr. Živu Müllerovou, CSc. a další, ať již pracovali v rozštěpovém centru v Brně nebo v Praze. Na tyto články bychom rádi navázali.

V rámci rubriky Co nás zaujalo pro vás připravujeme rozhovory s těmi, kteří léčí děti narozené s rozštěpovou vadou obličeje v současnosti. Tento seriál, který bude vycházet v nepravidelných intervalech, jsme zahájili informačním článkem o léčbě rozštěpů v Brně. Článek se na pracoviště Rozštěpového centra Kliniky plastické a estetické chirurgie při FN USA zaměřil zcela úmyslně. Náš seriál totiž chceme směrovat nejprve do Brna, protože většina našich členů a sympatizantů má blíže k tomuto pracovišti. Na pražské pracoviště však určitě nezapomeneme.

Informaci o novém článku získáte vždy na úvodní stránce na banneru s názvem NOVÉ PŘÍSPĚVKY, který najdete nahoře vpravo nebo prostřednictvím našeho oficiálního facebookového profilu, kde o novinkách na webu pravidelně informujeme.

Věříme, že seriál o lidech, ke kterým máme díky dlouhodobé léčbě všichni velmi blízko, vás zaujme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář