Pomůžete?

Před časem se na Šťastný úsměv obrátila studentka Pdf MU, obor speciální pedagogika – komunikační techniky, o pomoc při spolupráci na bakalářské práci.

Milí rodiče, 
obracím se na Vás s prosbou o spolupráci na mé bakalářské práci, která se bude zaměřovat na péči rodičů po chirurgickém zákroku u děti s rozštěpovou vadou.
Hledám rodiče, kteří by byli ochotni mi v budoucnu věnovat trochu svého drahocenného času a starají se o chlapečka/ holčičku  s  rozštěpovou vadou a podstoupili již minimálně první  operaci. 

Možná by Vás mohlo zajímat něco o mě. Je mi 26 let a speciální pedagogiku studuji v rámci kombinovaného studia. Ke studiu jsem se rozhodla v průběhu mého povolání, kdy jsem působila jako učitelka v mateřské školce Pohádka s logopedickou třídou. V současné době jsem na rodičovské dovolené a syn má shodou okolností lehčí rozštěp měkkého patra, zatím bez chirurgické intervence.

O to víc mě právě tohle téma a zapojení rodičů do terapie zajímá!

Moc děkuji za pomoc a kontaktuje mě prosím na 
lenka.michalikova89@gmail.com nebo telefonem na 774 606 993

Lenka Čechová
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář