Pomůžete s výzkumem?

Narodila se vaše holčička nebo chlapeček s rozštěpovou vadou obličeje a je jí/mu 16 – 42 měsíců? Tak to hledáme právě vás!!!

V rámci diplomové práce bude Bc. Karolína Daňková pod vedením PhDr. Ilony Bytešníkové, Ph.D zkoumat slovní zásobu dětí s rozštěpy… Co myslíte, je stejná jako u dětí bez rozštěpu, nižší nebo vyšší? Na tuto otázku a mnoho dalšího nám právě tato práce pomůže najít odpověď.

A jak se můžete do výzkumu zapojit? Stačí kontaktovat Bc. Daňkovou carolinesunlier@gmail.com a domluvit si společnou půlhodinku na osobní setkání, kde by mohla s vámi a dítětem provést šetření. (Krátký dotazník, test produkce a porozumění dítěte – pojmenování obrázků, ukazování správných odpovědí.) Cestovat samozřejmě nemusíte vy s dítětem, ale slečna Daňková přijede za vámi na místo, na kterém se domluvíte. Klidně i u vás doma, ve školce, u vaší logopedky….

Případné dotazy mkoliskova@gmail.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář