Podpora od společnosti SIEMENS

Již v minulosti Šťastný úsměv získal v rámci regionálních kol Fondu pomoci od společnosti SIEMENS, s.r.o. velmi štědrou podporu. Týkala se organizace přátelských setkání, tvorby osvětového videa a video dokumentu Cesta k úsměvu a též dotisku publikace Pro tvůj šťastný úsměv.

Natáčení 2

Velice nás proto potěšilo, když byl Šťastný úsměv vybrán spolu se dvěma dalšími neziskovými organizacemi, aby se ucházel o finanční podporu potřebnou k realizaci nového projektu. Událo se tak v rámci Adventního setkání pro zákazníky této společnosti. Akce se konala 4.12. 2015 v Obecních domě v Praze. Za Šťastný úsměv se tohoto překrásného večera účastnila členka výboru Šťastného úsměvu Martina Kolísková a také jeho předsedkyně Anežka Rouš Dvořáková. Součástí bohatého programu byla i video prezentace 3 dobročinných organizací. Video ke shlédnutí ZDE.

Natáčení 1

Z natáčení spotu k projektu

Po kulturní části večera mohli přítomní hosté svým hlasem rozhodnout, jak velký finanční obnos dostane ta či ona organizace. Šťastnému úsměvu se podařilo získat úžasný dar ve výši 42 000Kč a dále  5200Kč, které do hlasovacích válců přidali sami hosté.

IMG_2088

Adventní setkání – M. Kolísková a A.R. Dvořáková

A na jaký projekt bude tento dar využit? 

Jelikož se stále přesvědčujeme o tom, že osvěta o rozštěpové problematice je více než potřebná, rozhodli jsme se zaměřit právě na informovanost veřejnosti a hlavně na informovanost nastávajících i novopečených rodičů. Ve spolupráci se známou českou fotografkou Lenkou Hatašovou vytvoříme fotoknihu úsměvů, které byly na počátku přeťaty rozštěpem. Publikace bude obsahovat fotografie lidí narozených s rozštěpem obličeje napříč všemi věkovými kategoriemi, tedy od miminka až po dospělé pacienty. Fotografie budou doplněny krátkými životními příběhy. Cílem publikace je ukázat, že i s rozštěpem lze prožít plnohodnotný a spokojený život.

Fotokniha bude distribuována do center prenatální diagnostiky, porodnic a rozštěpových center po celé České republice. Součástí projektu bude i výstava fotografií z publikace.

Termín realizace projektu je červenec 2016.

DĚKUJEME SPOLEČNOSTI SIEMENS, s.r.o. ZA DŮVĚRU A PODPORU!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář