OLOMOUCKÝ VELETRH NEZISKOVEK

Dne 29.10.2013 proběhl první ročník veletrhu neziskových organizací v DDM Olomouc, kterého se zúčastnilo i naše Občanské sdružení Šťastný úsměv. Naše aktivity zde prezentovala Ing. Lucie Rajhelová.

Cílem naší účasti na veletrhu bylo zviditelnění a informování širší veřejnost o existenci a činnosti sdružení, o tom, že funguje velmi dobře a hlavně prospěšně, informovat o problematice léčby rozštěpů obličeje. Veletrh navštívili zastupitelé Olomouckého kraje – první náměstek hejtmana Olomouckého kraje PhDr. Alois Mačák, MBA , náměstkyně hejtmana Mgr. Yvona Kubbjátová a další. Snad se nám podařilo dostat se těmto zástupcům Olomouckého kraje i dalším návštěvníkům do podvědomí.
Návštěvnost nebyla bohužel veliká, ale věříme že prezentace nám i přesto pomůže otevřít dveře k získávání podpory na naše projekty, že ty co na veletrh přišli, naše aktivity oslovily. Snad se příští ročník vydaří organizátorům lépe a informovanost o konání veletrhu bude větší, abychom mohli prezentovat naše úspěchy širší veřejnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář