Můj svět s kamarády v novém

Právě vyšlo nové vydání naší knížky pro děti předškolního a mladšího školního věku Můj svět s kamarády. Knížka je primárně určena dětem narozeným s rozštěpovou vadou obličeje, ale radost udělá i jejich kamarádům ze školy, kroužku nebo sportovního oddílu.

Empatický a stále veselý Štěpán, nejlepší kamarád osmiletého Pavla. Statečného chlapce, který se narodil s rozštěpem obličeje a s úžasným nadhledem zvládá jeho dlouhodobou léčbu. Odhodlaná bojovnice Martina, která už není žádný prcek, ale prvačka. Jenže nástup do školy pro ni není vůbec snadný, protože nový spolužák Jarda Novák je protivný posměváček …

To jsou hlavní hrdinové dvou příběhů, určených nejen dětem, které se narodily s rozštěpovou vadou obličeje, ale také jejich kamarádům a spolužákům. Mohou pomoci i vám, jejich rodičům, vychovatelům a pedagogům otevřít diskusi o tématu, které bývá často zbytečně tabuizováno.

Kniha je doplněna obrázkovými úkoly tematicky zaměřenými k obsahu. Díky nim si budou moci děti lépe zapamatovat jak řešit obdobnou situaci, která je může potkat a zároveň mohou lépe pochopit základní principy dlouhodobé léčby, která je čeká.

Máte o knihu pro své dítě zájem? Napište nám, rádi vám ji zdarma zašleme. Kntaktní mail: m.koliskova@stastny-usmev.cz nebo l.hornofova@stastny-usmev.cz

Video upoutávka na knihu

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář